Hliníkové rámy pre šatníkové dvere

Universal Line 18

pre výplň 18 mm

Línia produktov Universal Line 18 vznikla z viacročnej analýzy potrieb zákazníkov vytvoriť produkt pre posuvné dvere, ktorý je jednoduchý,
cenovo dostupný a ľahko montovateľný. V závislosti od variantu madla (rúčky). Je možné ho používať s vyplňovacou doskou o hrúbke 18 mm, 16 mm, sklom alebo zrkadlom. Zákazníkom ponúka optimum komfortu, maximálnu univerzálnosť a nadčasový dizajn.

Mini

Beta

Kapa

Zeta

Athena

Duo

Trend

Trend Line

Modena 18

Modena Slim

Inova

Sigma

Universal Line 10

pre výplň 10 mm

Línia produktov Universal Line 10 sa teší čoraz väčšiemu záujmu našich odberateľov. Tento systém predstavuje komplexné riešenie pre ľudí, ktorí chcú projektovať a stavať posuvné dvere založené na výplni s hrúbkou 8 mm a 10 mm, alebo sklom s hrúbkou 4, 4,5 a 8 mm. Masívne a pevné profily zabezpečujú vysokú kvalitu vyrobených posuvných dverí.

Dara

Delta

Klasik

Exclusive Line 10

pre výplň 10 mm

Táto modelová rada spĺňa najvyššie Európske štandardy kvality. V každom madle je vyrobená široká drážka pre umiestnenie širokej dvojradovej štetiny, ktorá nielen že lepšie stlmí náraz dverí o bočnú stenu skrine, ale aj elegantne prekryje bočné otvory na skrutky v madle. Tento systém predstavuje komplexné riešenie pre ľudí, ktorí chcú projektovať a stavať posuvné dvere založené na výplni s hrúbkou 8 mm a 10 mm, alebo sklom s hrúbkou 4 – 4,5 mm a 8 mm. Dizajnovo nadčasové a pevné profily zaručujú najvyššiu kvalitu vyrobených posuvných dverí.

Grande

Modena 10

Picollo

Apollo

Kvadro

Linea

Jednorádové vedenie